کره شوی تلویزیونی تلویزیون خانواده تلویزیون

کره: شوی تلویزیونی تلویزیون خانواده تلویزیون داستان خانواده سریال زندگی داستان

گت بلاگز اخبار اجتماعی زاینده رود نوروز امسال خشک خواهد ماند

نایب رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شهرداری اصفهان، گفت: نوروز امسال که زاینده رود از نعمت جاری بودن محروم است و این روح در اصفهان در جریان نیست، باید جهت

زاینده رود نوروز امسال خشک خواهد ماند

زاینده رود نوروز امسال خشک خواهد ماند

عبارات مهم : نوروز

نایب رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شهرداری اصفهان، گفت: نوروز امسال که زاینده رود از نعمت جاری بودن محروم است و این روح در اصفهان در جریان نیست، باید جهت گرشگران جذابیت دیگری ایجاد کنیم تا جهت سفر به اصفهان ترغیب شوند.

به گزارش ایسنا، امیر احمد زند آور در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: شهرداری اصفهان باید تمام تلاش خود را جهت مدیریت و ساماندهی مسافران نوروزی به کار بسته و جهت اسکان این مسافران چاره اندیشی کند.

زاینده رود نوروز امسال خشک خواهد ماند

وی با اشاره به تشکیل ستاد نوروزی در شهر اصفهان، ادامه داد: امسال که رودخانه زاینده رود در شهر جاری نیست باید جذابیت های دیگری در شهر اصفهان ایجاد کنیم تا گردشگران علاوه بر دیدار از آثار تاریخی از دیگر امکانت تفریحی و گردشگری شهر و پارک ها خصوصاً پارک جنگلی ناژوان و پارک کوهستانی صفه استفاده کنند و مدت بیشتری در اصفهان بمانند که در نتیجه به اقتصاد اصفهان کمک می شود.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: با توجه به اینکه مسافران علاقمند به اسکان در مدارس و پارک های فدک و غدیر هستند، شهرداری اصفهان باید به این مکان ها توجه بیشتری کرده و تلاش کند با تامین امنیت و آرامش و همچنین خدمات مورد نیاز، این فضاها را به مطلوبیت قابل قبولی برساند، به همین علت پیشنهاد می کند در باغ فدک سوییت های ۵۰ تا ۷۰ متری ساخته شود.

نایب رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شهرداری اصفهان، گفت: نوروز امسال که زاینده رود از نعمت جاری بودن محروم است و این روح در اصفهان در جریان نیست، باید جهت

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: رینگ حفاظتی چهارم اصفهان باید به نحو احسن و در کوتاه ترین وقت ممکن تکمیل شود. رشد ترافیک در این شهر در سال های اخیر به گونه ای بوده است که پرسشها آینده نگری شده است در طرح های جامع و تفصیلی چندین سال سریعتر در شهر نمود پیدا کرده اند. همچنین پیدایش شهرهای تازه نیز بر ترافیک اصفهان تاثیر بسیاری داشته است و اصفهان را تبدیل به یک کلانشهر مرکزی کرده است.

زندآور گفت: توسعه و رشد شتابان شهر اصفهان نشان می دهد باید توسعه حمل و نقل و زیر ساخت های شهری نیز به همان سرعت به پیش رفته تا از نیاز شهر عقب نماند و احداث رینگ ترافیکی چهارم اصفهان یکی از طرح هایی است که موجب زیاد کردن سرعت توسعه در شهر می شود.

وی با اشاره به اعتراضات کشاورزان در روزهای گذشته گفت: درخواست های کشاورزان کاملا به حق است و باید استاندار اصفهان که کارها ارزشمندی را در اصفهان شروع کرده است با طرح هایی همچون بهینه سازی پساب و پرداخت خسارات به کشاورزان باعث شود که این قشر زحمت کش در آستانه عید نوروز خجالت زده خانواده خود نشوند.

زاینده رود نوروز امسال خشک خواهد ماند

واژه های کلیدی: نوروز | نوروزی | اصفهان | مسافران | عید نوروز | زاینده رود | شهر اصفهان | شورای اسلامی | سفر به اصفهان | مسافران نوروزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz