کره شوی تلویزیونی تلویزیون خانواده تلویزیون

کره: شوی تلویزیونی تلویزیون خانواده تلویزیون داستان خانواده سریال زندگی داستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خدایا آیا ورزشگاه خالی است؟/ می‌دانستیم برابر ایران‌جوان استرس خواهیم داشت ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید می‌دانستند در بازی برابر ایران‌جوان استرس خواهند داشت.

خدایا آیا ورزشگاه خالی است؟/ می‌دانستیم برابر ایران‌جوان استرس خواهیم داشت ، شفر

شفر: خدایا آیا ورزشگاه خالی است؟/ می دانستیم برابر کشور عزیزمان ایران جوان استرس خواهیم داشت

عبارات مهم : استرس

سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید می دانستند در بازی برابر کشور عزیزمان ایران جوان استرس خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی استقلال بعد از افزایش تیمش به نیمه نهایی جام حذفی گفت: از هواداران تقدیر می کنم. وقت مناسبی جهت بازی نبود. بازیکنانم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. طبیعی است که در جام حذفی تیمی از لیگ برتر برابر تیم دسته یکی قرار می گیرد استرس داشته باشد که شاید نتوانیم ببرد ولی خوشبختانه توانستیم به استرس خود غلبه کنیم و بازی خوبی را برابر کشور عزیزمان ایران جوان ارائه دهیم.

خدایا آیا ورزشگاه خالی است؟/ می‌دانستیم برابر ایران‌جوان استرس خواهیم داشت ، شفر

او ادامه داد: در نیمه دوم کشور عزیزمان ایران جوان خوب بود. باید ببینیم با توجه به از بین بردن پرسپولیس، چه قرعه ای نصیب مان خواهد شد.

شفر در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال در نیم فصل مهاجمی جذب می کند یا خیر؟ گفت: بله قطعا ما بازیکنی ما در این پست جذب خواهیم کرد ولی تا زمانی که با بازیکن مورد نظرمان قرارداد نبسته ایم نام او را اعلام نمی کنیم و این عنوان در حال حاضر فقط بین من و مدیرعامل است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید می‌دانستند در بازی برابر ایران‌جوان استرس خواهند داشت.

او در آخر راجع به بازی کردن برزای و کریمی اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در فهرست امروز نام محسن کریمی و بهنام برزای دیده می شد. کریمی امروز جهت ما بازی هم کرد. امیدوارم که آن ها روز به روز پیشرفت کنند.

سرمربی استقلال هم چنین در نشست خبری بعد از بازی با کشور عزیزمان ایران جوان گفت: در ابتدا از هواداران تقدیر می کنم که در روز وسط هفته در ورزشگاه حاضر شدند. اول که وارد ورزشگاه شدم دیدم سکوها خالی هستند و گفتم خدایا آیا ورزشگاه خالی است ولی می دانستم که می شود به هواداران اعتماد داشت و دیدید که این گونه هم شد.

این مشخص بود که ما بازی راحتی نداریم و طبیعی است در این بازی ها اگر استرس داشته باشید، مسئله و فشار روی شانه بازیکنان ایجاد می شود. بعد از گل اول همه بازیکنان ما آزاد شدند و توانستیم موقعیت های بهتری خلق کنیم و دو گل نیز به ثمر رساندیم. راجع به نتیجه بسیار خوشحالیم و از عملکرد تیم در نیمه دوم نیز راضی هستم.

خدایا آیا ورزشگاه خالی است؟/ می‌دانستیم برابر ایران‌جوان استرس خواهیم داشت ، شفر

در این بازی می خواستم بازیکنان دیگری را که وقت بازی نداشتند ببینم. مانند محسن کریمی و پژمان منتظری که هر دو خوب بازی کردند. منتظری بسیار با اهمیت است لیکن عملکرد خوبی دارد و با شخصیت است و توانایی بالایی دارد. ما بازی های مشکل پیش رو داریم و جهت لیگ قهرمانان به تمام بازیکنان نیاز داریم. هنگامی که یک بازیکن تعویض می شود و یک بازیکن بازی نمی کند، به این معنی نیست که بد بازی کرده هست. ما ۴ روز دیگر بازی داریم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا فاصله کم دیدار این تیم برابر صنعت نفت به کیفیت بازی آبی پوشان ضرر نخواهد زد؟ گفت: از سرمربی حریف نیز می توانید این پرسش را مطرح کنید. همه تمرکز و حواس ما به بازی بعدی است و سپس به بازی بعد از آن فکر می کنیم. نفت آبادان با یک بازی خوب پرسپولیس را شکست داد و می دانیم که بازی آسانی نداریم ولی ما دلواپس نیستیم. ما تیم خوبی داریم که روحیه خوبی دارد و تکنیک و آمادگی جسمانی خوبی دارد. اول به لیگ فکر می کنیم و سپس به جام حذفی فکر می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید می‌دانستند در بازی برابر ایران‌جوان استرس خواهند داشت.

سرمربی آلمانی استقلال راجع به اضافه کردن مهاجمی به فهرست این تیم پاسخ داد: ما جهت لیگ و لیگ قهرمانان دنبال یک مهاجم هستیم. زمانی که قطعی شد ما نام او را اعلام می کنیم ولی الان همه چیز بین من و مدیرعامل است و بعد از قطعی شدن، امیدوارم خبر خوبی به هواداران بدهیم. علی قربانی امروز سه شانس گلزنی داشت و یک گل زد.

در بازی قبلی نیز بسیار خوب عمل کرد ولی ما بازی های مشکل داریم و نمی شود فقط با یک مهاجم در دیدارها حاضر شویم. این که سریع یا کند باشد مهم نیست و مهم آینده نگری او از جریان مسابقه هست. در دوره کاری خودم مهاجمان سریع زیادی دیدم که گل نمی زدند. شاید یک مهاجم سریع نتواند به درستی مسیر توپ، حرکت و اتفاقات بازی را آینده نگری کند.

خدایا آیا ورزشگاه خالی است؟/ می‌دانستیم برابر ایران‌جوان استرس خواهیم داشت ، شفر

قربانی شاید در زدن ضربه سر خوب نبود ولی ما داریم با او کار می کنیم و باید ذهنیت او بهتر شود. اگر سریع به سمت توپ برود شانسی جهت گل زدن ندارد و ما در تمرین روی این عنوان کار می کنیم. امروز به شوخی به قربانی گفتم صبح که بیدار می شوی مستقیم به تیر یک برو و شب قبل از خواب نیز باید به تیر یک بروی. از مجید حسینی نیز پرسش کردم که آخرین مرتبه ای که گل زدی کی بود و او به من لبخند زد. این بازیکن یکی از عالی ترین مدافعان فوتبال کشور عزیزمان ایران است و بازیکن بسیار خوبی است.

واژه های کلیدی: استرس | ایران | سرمربی | بازیکن | استقلال | ورزشگاه | بازیکنان | سرمربی تیم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz