کره شوی تلویزیونی تلویزیون خانواده تلویزیون

کره: شوی تلویزیونی تلویزیون خانواده تلویزیون داستان خانواده سریال زندگی داستان

گت بلاگز Uncategorized این سریال ها را حتما در طول عمرتان باید تماشا کنید

شوی تلویزیونی | تلویزیون | خانواده | تلویزیون | داستان | خانواده | سریال | زندگی | داستان

این سریال ها را حتما در طول عمرتان باید تماشا کنید

این سریال ها را حتما در طول عمرتان باید تماشا کنید 

بعضی از سریال ها میباشند که فراتر از سریالهای معمول ظاهر میشوند و انقدر جالب میباشند که حیف است همه ي آن را نبینند. شاید شما هم متوجه شده است باشید که اخیراً دنیای تلویزیون به شدت پیشرفت کرده و با ساخت سریالهای جذاب، تازه و متنوع مخاطبان بسیاری به این رسانه ي خانگی روی آورده اند. در واقع ما اکنون در دورانی قرار داریم که بسیاری آن را «عصر طلایی» تلویزیون می دانند.

وفور شبکه هاي تلویزیونی و ورود پلتفرم هاي آنلاینی مثل نت فلیکس باعث شده است که حجم برنامه ها و محتواهای تلویزیونی از هر بار دیگری فراتر رفته و رقابتی سخت بین این رسانه ها جهت ساخت برنامه ها و به خصوص سریالهای جالب و تازه درگرفته هست.

این سریال ها را حتما در طول عمرتان باید تماشا کنید

سریالهای تلویزیونی از لحاظ طول نمایش بر فیلمهای سینمایی برتری دارند و همین عنوان باعث می شود که مخاطب را با خود همراه کنند. این سریال ها می توانند مخاطب را درگیر خود کرده و حتی سبک زندگی وی را جهت همه ي وقت عوض کردن دهند.

از طرف دیگر از آن جایی که ما در عصر طلایی تلویزیون و سریالهای تلویزیونی به سر می بریم اکثر سریالهای جالب و مهیج در چند سال تازه ساخته شده است اند. در ادامه ي این مقاله قصد داریم برترین سریال هایي که تاکنون ساخته شده است اند را به شما معرفی کنیم که هر شخصی میتواند از مشاهده انها لذت ببرد.

شوی تلویزیونی | تلویزیون | خانواده | تلویزیون | داستان | خانواده | سریال | زندگی | داستان

۱- خانواده ي سوپرانو «۱۹۹۹-۲۰۰۷»

این شاهکار حماسی دیوید چَیس داستان سردسته ي یک گروه تبهکار به نام تونی سوپرانو «با بازی خازق العاده ي جیمز گاندولفینی» را روایت میکند که تلاش دارد بین زندگی عادی خانوادگی خود بعنوان یک پدر و شوهر معمولی در حاشیه ي شهر و روی دیگر خود بعنوان رییس بیرحم یک گروه خلافکار شرکت یافته تعادل برقرار کند.

سریال «خانواده ي سوپرانو» «The Sopranos» از نخستین تولیدات تلویزیونی است که قدرت شیوه ي داستان گویی رمان گونه و شخصیت پردازی منحصر به فرد را در یک سریال تلویزیونی به نمایش می گذارد و تا امروز نیز همچنان بعنوان یکی از برترین سریالهای ساخته شده است در تاریخ تلویزیون آشنا میشود. اکران این سریال بعد از ۶ فصل به اتمام رسید.

این سریال ها را حتما در طول عمرتان باید تماشا کنید

۲- بازی تاج و تخت «۲۰۱۱ – تاکنون»
بدون شک باید سریال «بازی تاج و تخت» «Game of Thrones» را شاه بیت سریالهای تلویزیونی در حال اکران دانست. شخصیت هاي متغیر و غیرقابل اعتماد، خطوط داستانی پیچیده و جلوه هاي خاص کامپیوتری حیرت انگیز این سریال را به پربیننده ترین سریال تلویزیونی امروز و شاید تمام دوران تبدیل کرده هست.

تاکنون ۶ فصل از این سریال تاریخی فانتزی در مورد مسابقه خانواده ها جهت بدست آوردن تاج و تخت در یک سرزمین داستانی قبل و آخرهای ماه جاری نیز فصل هفتم آن اکران خواهد شد.

شوی تلویزیونی | تلویزیون | خانواده | تلویزیون | داستان | خانواده | سریال | زندگی | داستان

۳- رابطه «۲۰۰۲-۲۰۰۸»

داستان سریال «رابط» «The Wire» که به وسیله خبرنگاری به نام دیوید سیمون نوشته شده است است رابطه بین پلیس شهر بالتیمور و توزیع کنندگان مواد مخدر شهر را از دید هر دو گروه روایت می کند.

این سریال ها را حتما در طول عمرتان باید تماشا کنید

تجربیات شخصی سیمون از این رابطه باعث شده است است که سریال «رابط» داستانی بسیار جذاب، گیرا و گرچه ممتاز و جدل آمیز داشته باشد. اکران این سریال بعد از ۵ فصل به اتمام رسید.

۴- بریکینگ بد «۲۰۰۸-۲۰۱۳»

سریال «بریکینگ بد» «Breaking Bad» داستان یک معلم راحت شیمی به نام والتر وایت را روایت می کند که به علت مبتلا شدن به مریضی سرطان وارد دنیای ساخت مواد مخدر صنعتی میشود. این داستان سرراست و دیدنی باعث شد که سریال «بریکینگ بد» به یکی از جالب ترین و پربیننده ترین سریالهای تلویزیونی سال هاي تازه تبدیل شود. منتقدان این سریال را به علت نکات اخلاقی و داستان پردازی منحصر به فردش ستوده اند.

عبارات مهم : شوی تلویزیونی – تلویزیون

بازی بی نقص برایان کرانستون در نقش اول سریال را میتوان از دلایل زیاد موفقیت آن دانست. اکران این سریال بعد از ۵ فصل به اتمام رسید.

۵- سینفلد «۱۹۸۹-۱۹۹۸»

سریال «سینفلد» «Seinfeld» با بازی جری سینفلد در نقش مهم یک سریال نیمه سرگذشتنامه اي در مورد خودِ جری سینفلد و دوستان و آشنایان اوست.

داستان سریال حول اتفاقات روزانه اي که جهت سینفلد و همسایگان و دوستانش رخ میدهد میچرخد و می توان آن را برترین سریال در ژانر فرهنگ عمومی دانست. اکران این سریال خنده آمیز بعد از ۹ فصل به اتمام رسید.

۶- اشتیاقت را مهار کن «۲۰۰۰- تاکنون»

این سریال را می توان میراث سریال «سینفلد» دانست که لری دیوید در نقش یکی از نویسندگان و شخصیت هاي داستانی آن حضور داشت.

سریال «اشتیاقت را مهار کن» «Curb Your Enthusiasm» با همان سبک و سیاق، لری دیوید را در مقام یک نویسنده و تهیه کننده ي تلویزیونی نیمه بازنشسته دارد که یک شوی تلویزیونی را با حضور شخصیت هاي مشهور اجرا میکند و در این میان تعداد زیادی از دیالوک ها به صورت بداهه گویی هست

و مشکللات زندگی آمریکایی به شیوه ي خنده آمیز به عکس کشیده میشود. تاکنون ۸ فصل از این شوی تلویزیونی اکران شده است و انتظار میرود اکران آن همچنان ادامه داشته باشد.

۷- خانواده سیمپسون «۱۹۸۹- تاکنون»

بعد از اکران ۲۸ فصل در طول بیش از سه دهه بسیار دیدنی است که سریال «خانواده سیمپسون» «The Simpsons» هنوز همۀ با داستان هاي تازه و مرتبط با دنیای امروزی خود طرفداران خود را راضی کرده و آنها را پای تلویزیون می کشاند

این سریال کارتونی داستان یک خانواده در شهر اسپرینگفیلد را روایت می کند که هر کدام پرسشها خاص خود را دارند و میتوان آن را برترین سریال انیمیشنی دانست که زندگی امروزی آمریکایی را به شیوه اي جالب به نقد می کشد.

۸- فیوچراما «۱۹۹۹-۲۰۱۳»

سریال کارتونی «فیوچراما» «Futurama» نیز مثل سریال «خانواده سیمپسون» به وسیله مت گرونینگ ساخته شده است است ولی علی رغم آن همۀ وقت} خطر کنسل شدن را حس میکرد تا در نهایت این اتفاق رخ داد. گرچه نباید کنسل شدن ادامه ي آن را به علت ضعف در محتوا یا نحوه ي پرداخت دانست.

این سریال داستان یک پیک تحویل پیتزا به نام فیلیپ فرای را روایت میکند که در یک فریزر منجمد شده است و ۳ هزار سال بعد زنده می شود تا به خانواده اي ناجور از جهش یافته ها، موجودات فضایی و روبات ها بپیوندد. در واقع داستان هوشمندانه این سریال انچه که بعد از فوت تمامی هم نسل هاي یک شخص هزاره جهت وی رخ می دهد را به عکس میکشد. اکران سریال «فیوچراما» بعد از ۷ فصل به اتمام رسید.

۹- مردان دیوانه «۲۰۰۷-۲۰۱۵»

سریال «مردان دیوانه» «Mad Men» داستان یک موسسه تبلیغاتی به نام «استرلینگ کوپر» در دهه ي ۱۹۶۰ و رییس زیرک و جاه طلبش را همراه با ارتباطات وی با اطرافیان و موفقیت ها و رسوایی هاي هر یک از آنها روایت می کند.

این سریال با داستان پردازی پرجزییات و دقیق و خارق العاده ي خود از سریالهای بی نقص چند دهه تازه به شمار می آید. اکران سریال «مردان دیوانه» بعد از ۷ فصل به اتمام رسید.

۱۰- توین پیکس «۱۹۹۰-۱۹۹۱ و ۲۰۱۷-»

شاید بتوان سریال «توین پیکس» «Twin Peaks» را عجیب ترین سریال معروفی که تا حالا ساخته شده است است نامید. داستان سریال حول محور قتل یک رقصنده جالب به نام لارا پالمر در شهر کوچک توین پیکس در ایالت واشنگتن می چرخد. ولی در ادامه ي داستان با شخصیت هاي عجیب دیگری در شهر و رازهای زندگی آنان آشنا شده

و در می یابیم که تعداد زیادی از افراد توانایی انجام کارهای بسیار وحشتناکی را دارند. فصل دوم سریال در سال ۱۹۹۱ اکران شد و علی رغم ضعف هاي داستانی ارزش مشاهده را دارد به خاص به علت اینکه آخر جذابی داشت.

اکران سریال بعد از دو فصل متوقف شد تا اینکه در امسال با موافقت دیوید لینچ در مقام کارگردان فصل سوم آن نیز ساخته و در حال اکران است که به داستان ۲۵ سال بعد از فصل هاي قبلی میپردازد. دیوید لینچ در طول سال ها فیلمهای بافایده بسیاری ساخته است ولی شاید بتوان سریال «توین پیکس» را شاهکار وی در حوزه ي کارگردانی نامید.

۱۱- بافی قاتل خون آشام ها «۱۹۹۷- ۲۰۰۳»

سریال «بافی قاتل خون آشام ها» «Buffy the Vampire Slayer» داستان یک دختر نوجوان به نام بافی را روایت میکند که باید بین زندگی نوجوانی خود و قدرتش در کشتن خون آشام ها تعادل برقرار کند.

این سریال که به وسیله جوس ودون ساخته شده است است داستانی کاملاً خانمانه و فمنیستی دارد و باید آن را یکی از برترین فیلمهای ساخته شده است در ژانر خون آشامی دانست. اکران این سریال بعد از ۷ فصل به اتمام رسید.

۱۲- من لوسی را دوست دارم «۱۹۵۱-۱۹۵۷»

سریال «من لوسی را دوست دارم» «I Love Lucy» یکی از نخستین سریال هایي بود که ساخته شد و با استقبال بافایده تماشاگران مواجه گردید. اگر چه این سریال به صورت سیاه و سفید و به صورت زنده در برابر تماشاگران استودیو به نمایش درآمد ولی همچنان بعنوان یک سریال کمدی خوش ساخت از آن یاد میشود.

این سریال داستان یک زن دردسرساز و شوهر خواننده او همراه با دوستان و صاحبخانه هایشان را روایت می کند. اکران سریال «من لوسی را دوست دارم» بعد از ۶ فصل به اتمام رسید.

واژه های کلیدی: شوی تلویزیونی | تلویزیون | خانواده | تلویزیون | داستان | خانواده | سریال | زندگی | داستان

این سریال ها را حتما در طول عمرتان باید تماشا کنید

این سریال ها را حتما در طول عمرتان باید تماشا کنید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz